Středisko

Křtinské jamboree „VÍTÁNÍ JARA“ – neděle 7. 4. 2024

„Rádi bychom podpořili setkávání všech členů skautského střediska Křtiny, ale také rodičů, přátel a příznivců. Rozhodli jsme se proto uspořádat setkání – jamboree. Bude příležitost se potkat, popovídat si, ochutnat drobné občerstvení připravené jednotlivými oddíly, pobavit se při různých hrách i hříčkách. Dětští účastníci si budou moct zazávodit ve skautském závodě. Budeme rádi za aktivní zapojení všech účastníků do přípravy i realizaci akce. Jakou si ji uděláme, takovou ji budeme mít! “

Zahájení: 9:00 h. u klubovny ve Křtinách
Ukončení: 16:00 h. u klubovny ve Křtinách
S sebou: Počítáme s tím, že všichni členové přijdou ve skautských krojích a oddílových tričkách. Všichni ostatní v pohodlném sportovním oblečení. Buďte připraveni na jakékoliv počasí. Všichni, kdo budou závodit, budou potřebovat zápisník, tužku, KPZ, uzlovačku, nůž sbalené do batůžku na záda.
Jídlo: V rámci akce bude zajištěný pitný režim po celý den (čaj, šťáva), každý oddíl bude mít připravené drobné občerstvení na ochutnání pro všechny zúčastněné. Určitě se bude hodit i svačina do batůžku.
Poznámka: Trasa závodu je v délce cca 3 km. Je určena pro 4 – 8 členné hlídky. Na schůzkách dostanou děti letáčky s informacemi a přihláškou.
Rodiče a přátele osloví s prosbou o spolupráci a pomoc vedení jednotlivých oddílů. Budou potřebovat jejich zapojení na stanovištích závodu, při přípravě občerstvení, zajištění darů do tomboly i aktivitách na oddílových stanovištích. Kdo by se chtěl zapojit tak se může ozvat i přímo na kontakt: Zbyněk Drápela, 606 739 107, zdrapela@seznam.cz
Za přípravný tým Zbyněk Drápela – Náčelník