Rezervace klubovny

Krok 1: V kalendáři obsazenosti si vyber volný termín.
Během týdne probíhají schůzky. První v pondělí od 17:00, poslední v pátek do 19:00. Rezervace je možná pouze mimo tuto dobu, pokud ovšem nejsou schůzky zrušené, např. kvůli prázdninám.
Pokud máme zrovna na tvůj vysněný termín obsazeno, můžeš zkusit třeba ubytování u skautů v Jedovnicích (6 km od Křtin) v klubovně v Chaloupkách.

Krok 2: Vyplň online rezervaci termínu.

Krok 3: Počkej na potvrzení rezervace.
Do e-mailu Ti nejpozději do týdne přijde potvrzení rezervace. Pokud ne, kontaktuj správkyni klubovny – Nikču: klubovna.krtiny@skaut.cz, +420 727 895 981.

Krok 4: Domluv se na předání klíčů.
V týdnu před akcí upřesni s Nikčou předání klíčů: klubovna.krtiny@skaut.cz, +420 736 695 903.

Krok 5: Užij si pobyt u nás a po akci prosím ukliď.
Během pronájmu prosím počítej s tím, že se tam může objevit nějaký skaut od nás. Máme tam v klubovně uskladněné vybavení, tiskárnu, a občas se pro ně potřebujeme zastavit.
Po akci prosím vrať klíče a předej klubovnu. Platí se při odchodu 70 Kč/osoba/noc.