Naši činnost podporují

Římskokatolická farnost Křtiny
(www.pmkrtiny.cz)

• Získali jsme prostředky z JMK
    Naše středisko získalo peníze na obnovu a rozšíření materiální základny. Realizace projektu je umožněna díky dotaci z rozpočtu Jihomoravského kraje v rámci dotačního titulu Rozvoj materiálně-technické základny mimoškolních zájmových aktivit dětí a mládeže v roce 2022.
  • Získali jsme finanční podporu pro rozvoj družinového systému
    V rámci dotačního programu „Strategie v oddílech“ jsme obdrželi podporu ve výši 10.220,- Kč. Tato částka bude využita pro podoru družinového systému skautů a skautek. Umožní zakoupení nových stanů, vařičů, družinových vlajek a beden. Dotace je čerpána z prostředků Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Za podporu velmi děkujeme!
  • Získali jsme prostředky z JMK
    Naše středisko získalo peníze na opravu prostor klubovny. Realizace projektu je umožněna díky dotaci z rozpočtu Jihomoravského kraje v rámci dotačního titulu Rozvoj materiálně-technické základny mimoškolních zájmových aktivit dětí a mládeže v roce 2021.
  • Získali jsme finanční podporu pro rovery a rangers
    V rámci dotačního programu „Strategie v oddílech“ jsme obdrželi podporu ve výši 10.000,- Kč. Tato částka bude využita pro podoru činnosti roverů a rangers. Umožní zakoupení nových stanů a vařičů, rozšíření vzdělávání a zakoupení krojových nášivek a šátků pro nové členy Dotace je čerpána z prostředků Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Za podporu velmi děkujeme!
  • Získali jsme prostředky z Nadačního fondu AVAST
    Naše skautské středisko získalo dotaci z Nadačního fondu AVAST ve výši 50.000,- Kč. Tyto prostředky budou primárně použity na zakoupení nového hangáru. Dále díky nim budeme moct zakoupit lezecké vybavení a „ostrovní systém“ využívaný na táborech. Za tuto podporu děkujeme a velké díky patří také našemu vedoucímu Štefanu Pinďákovi, který dotaci zprostředkoval.