Středisko

Čištění údolí Křtinského potoka, sobota 13. 4. 2024

Pečujeme dostatečně o své okolí? Přijďte opět po roce pomoct a uklidit něco odpadků. Za odměnu znovu plánujeme pro účastníky zajistit prohlídku jeskyně Výpustek a můžete si také opéct nějakou dobrotu na ohni.

Kdy: v sobotu 13. 4. 2024 od 8:30 do cca 14:00
Kde: sraz i návrat na náměstí pod kostelem ve Křtinách
Co s sebou: pracovní rukavice, PEVNOU a ideálně nepromokavou obuv (lze i gumáky), oblečení dle počasí, kterému nebude vadit ušpinění, svačinu, pití a něco na opečení na oheň. V batůžcích by také neměla chybět pláštěnka, baterka, nůž, KPZ a uzlovačka a něco reflexního (část skupiny se může pohybovat poblíž silnice, k dispozici na srazu budou vesty, ale určitě nevyjdou pro každého).

Čištění údolí křtinského potoka je primárně určeno pro vlčata a světlušky. Vítaná je také účast rodičů či sourozenců nebo skautů a skautek. Svojí účast prosím nahlaste svým oddílovým vedoucím do 6.4.2024, abychom zajistili dostatečný počet vstupů do jeskyně a další potřebný materiál.

Garant akce: Jiří Jelínek-Jurda