Benjamínci RR Skautky Středisko Světlušky Vlčata

Dětský maškarní bál – neděle 4. 2. 2024

Benjamínci RR Skauti Skautky Středisko Světlušky Tábory Vlčata

Předtáborová brigáda 10.6.2023

Táborové přípravy vrcholí, ale aby bylo možné tábor postavit, je třeba vyrobit a opravit potřebný materiál.

V sobotu 10.6.2023 bude pořádána předtáborová brigáda, která se bude konat v prostorách za spolkovým domem a ve společenském sále (Křtiny 65).
Sraz bude v 9:00 a předpokládaný konec v dřívějších odpoledních hodinách do cca 15:00.
Čeká nás pletení rohoží na postele, zašívání a další drobné opravy týpí a revize podsad.
Bude zajištěn drobný oběd a po konci akce počítáme se společným grilováním (na něj bude jídlo též zajištěno)

V případě dotazů pište na mail hloza@skaut.cz

Benjamínci Středisko Světlušky Vlčata

Dětský maškarní bál

Zveme všechny děti, které si chtějí zasoutěžit a odnést si za své snažení nějakou odměnu na tradiční Maškarní bál!

Kdy: v neděli 12.2.2023
registrace masek bude probíhat od 14:00 do 14:30

Kde: v sále Hostince u Farlíků ve Křtinách

Oblečte se do kostýmu, vemte sourozence nebo kamaráda a společně s rodiči si za námi přijďte zasoutěžit. Pro děti bude přichystána řada soutěží, za které si budou moci odnést drobné odměny. Soutěžit se bude i o nejkrásnější masku!

Vstupné dobrovolné.

Těšíme se na vás!
Světlušky Křtiny

Benjamínci Skauti Skautky Středisko Světlušky Vlčata

Dopisy pro osamocené

Benjamínci

Schůzky benjamínků

Naše nejbližší termíny:

8. a 22. října, 5. a 19. listopadu, 3. a 17. prosince

Benjamínci Středisko

Zahajovací schůzka – pátek 4. 9. 2020

Zveme všechny členy střediska, ale i nováčky, rodiče, i ostatní na Zahajovací schůzku, která proběhne, v pátek 4. září 2020 od 16:00 do 18:30.
Zahájení bude ve Společenském sále, Křtiny č. p. 65.