Naše klubovna se nachází v prostorách Spolkového domu (Křtiny č.p. 65, 679 05 Křtiny). Budova je na náměstí v centru obce asi 50 metrů od poutního chrámu Jména Panny Marie.

Základní informace

Zázemí sestává ze dvou samostatných místností (v případě potřeby je lze propojit), kuchyňky, vstupní „šatny“, dvou WC a skladové místnosti. Sprcha v klubovně není.

V kuchyňce máme plynový sporák, mikrovlnu, rychlovarnou konvici, ledničku, běžné vybavení na vaření, hrnky, příbory, talíře…

Hned za klubovnou se nachází dětské hřiště a v blízkosti je také menší park. Do lesa je to asi 5 minut chůze.

Kapacita
Pohodlně spíše pro 25 osob. Pokud rádi hrajete Tetris, můžete tam naskládat i více než 30. Spí se na zemi ve vlastních spacácích.

Cena pronájmu
70Kč za osobu/noc.

Během pronájmu prosím počítej s tím, že se tam může objevit nějaký skaut od nás. Máme tam v klubovně uskladněné vybavení, tiskárnu, a občas se pro ně potřebujeme zastavit.

Doprava

Klubovna je vhodná jako základna pro výlety do oblasti Moravského krasu. Díky dobré dopravní dostupnosti (IDS JmK, křížení linek č. 201 Brno-Jedovnice a č. 157 Vyškov-Adamov) lze naplánovat cesty i do vzdálenějšího okolí.

Tipy na výlety po okolí

• barokní poutní chrám Jména Panny Marie ve Křtinách (architekt Jan Blažej Santini)
  • Sluneční stezka okolím Křtin či blízké Arboretum Křtiny
  • jeskyně v údolí Křtinského potoka (Býčí skála, Výpustek, Drátenická, Kostelík aj.)
  • Nový hrad, Josefovská huť, rozhledna Alexandrovka nad Adamovem
  • obec Rudice (kaolínový lom, větrný mlýn, Rudické propadání)
  • propast Macocha
  • jeskyně Pekárna